CYBEX YEMA – elegancja w ruchu!

Projektanci marki CYBEX udowadniają, że również akcesoria dziecięce mogą stać się modnym dodatkiem do nieprzeciętnej stylizacji. Nadchodzi nowa era, w której to rodzice będą wyznaczać trendy, a nosidełka przyciągać spojrzenia przechodniów. W YEMA marki CYBEX, przeniesiesz swój najcenniejszy skarb – twoje dziecko, a dzięki eleganckim liniom, odważnym nadrukom i luksusowym, skóropodobnym tkaninom pokażesz światu swój wyjątkowy styl.

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć komfort zarówno dzieci, jak i rodziców. Nosidełka posiadają 100% bawełnianą chustę, która zapewnia prawidłowe oparcie pleców dziecka oraz siedzisko o regulowanej szerokości, które „rośnie” razem z nim. YEMA zapewnia też najlepszą, ergonomiczną pozycję dla niemowlaków – ich nóżki układają się w pozycji „żabki”, która jest optymalna dla prawidłowego rozwoju stawów.

Dziecięce nosidełkoWraz ze wzrostem i rozwojem dziecka, nosidełko można dopasować do trzech pozycji noszenia. Noworodki najlepiej nosić w pozycji frontowej – przodem do rodzica, natomiast starsze maluchy, do drugiego roku życia, mogą być noszone również na biodrze oraz na plecach. W ten sposób rodzice mają możliwość nawiązania emocjonalnej więzi ze swoją pociechą oraz stymulowania rozwoju jego procesów poznawczych, nie rezygnując jednocześnie ze swojego aktywnego trybu życia.

 

Pasy, paski oraz inne ukryte akcesoria tych nosidełek zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo, a rodzicom zagwarantować łatwość użycia. Nie zrezygnowano jednak z oryginalnego i nowoczesnego designu, z którego znana jest marka CYBEX. W efekcie YEMA to synonim elegancji i komfortu.

Jak powiedziała słynna projektantka mody Gabriele Strehle: „Torebka musi budzić w kobiecie silne emocje. Podobnie jak ulubiona zabawka w dziecku.” Nie ma wątpliwości, że odważny styl YEMA pozwoli Ci wyróżnić się na ulicy i podkreśli, Twój indywidualny styl.  

Nosidełka YEMA dostępne są w trzech wzorach: Butterfly, Birds of Paradise i wykonanym z ekoskóry motywie Leather oraz kolorach – Denim Stardust Black, Denim Midnight Blue, Denim Manhattan Grey.

O CYBEX

CYBEX to producent bezpiecznych i innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci. Cechą charakterystyczną firmy CYBEX jest pragnienie osiągnięcia tego, co wydaje się nieosiągalne. Odzwierciedleniem tego jest zasada innowacyjności CYBEX D.B.F, łącząca niepowtarzalny design, najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości z pomysłową funkcjonalnością.