Nietypowe prezenty świąteczne dla dzieci

Boże Narodzenie to okazja, aby obdarować bliskich wyjątkowymi prezentami, na co najbardziej zawsze czekają dzieci. Na gwiazdkę można podarować maluchom nietypowe upominki w postaci przeżycia, jak: voucher na zabawę w parku trampolin, warsztaty w manufakturze słodyczy, przejażdżkę psim zaprzęgiem czy seans w tunelu aerodynamicznym.

Kreatywne prezenty świąteczne dla dziecka

Ciekawym pomysłem na prezenty pod choinkę dla dzieci są kreatywne warsztaty, na których maluchy zdobywają wiedzę i jednocześnie świetnie się bawią. Zajęcia z robotyki zaprowadzą dziecko w świat nauki, robotów i nowoczesnej technologii. Warsztaty rozbudzają ciekawość świata, a także tworzą okazję do nawiązania nowych znajomości. W prezencie dla dziecka można ofiarować mu zajęcia w manufakturze słodyczy, gdzie każdy miłośnik słodkości znajdzie coś dla siebie. W czasie warsztatów maluchy dowiadują się, jak robi się czekolady, lizaki czy cukierki oraz mają niepowtarzalną okazję stworzyć swoje własne słodycze.

Przejażdżka psim zaprzęgiem

Przejażdżka psim zaprzęgiem to rewelacyjny pomysł na prezent dla dziecka. W czasie wycieczki po ośnieżonych trasach maluch podróżuje z opiekunem i zajmuje miejsce pasażera. Zaprzęg ciągnięty jest przez psy rasy husky, które są bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. Przejażdżka psim zaprzęgiem to okazja do przeżycia dziecięcej niezapomnianej przygody, a także jest okazją do wspólnego spędzenia czasu zimą na świeżym powietrzu.

Spełnienie marzeń o lataniu w prezencie bożonarodzeniowym

W prezencie bożonarodzeniowym dla dziecka można ofiarować voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Urządzenia służy do treningów dla profesjonalnych skoczków spadochronowych. Wewnątrz tunelu wydzielają się silne podmuchy powietrza, które mogą unieść dorosłego człowieka. Symulator wolnego spadania to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. W trakcie zabawy wewnątrz tunelu razem z dzieckiem będzie obecny także instruktor czuwający nad bezpieczeństwem. Maluch przed lotem otrzymuje specjalny kombinezon, kask, gogle oraz zatyczki do uszu.

Zabawa a parku trampolin

Park trampolin to idealne miejsce dla aktywnych dzieciaków. Na hali znajdują się liczne trampoliny oraz baseny wypełnione gąbkami, zapewniającymi miękkie lądowanie. Dzieci otrzymują specjalne antypoślizgowe skarpetki i mogą korzystać z atrakcji parku. Zabawa na trampolinach, oprócz mile spędzonego czasu, także okazja do poprawienia wydolności organizmu, poprawy nastroju czy wsparcia rozwoju koordynacji ruchowej.

 

Materiał zewnętrzny