Hurom H100s: wyciskarka do soków, która dopasuje się do Twojej kuchni

Hurom jest wiodącym producentem wyciskarek do soków, obecnym na rynku od ponad czterdziestu lat. Ciągły rozwój, ulepszanie procesu wyciskania, opatentowane technologie, są gwarancją jakości, która stanowi podstawowy cel marki. Dokładając do tego praktyczność, troskę o bezpieczeństwo użytkowania oraz dbałość o design produktu, możemy mieć pewność, iż otrzymujemy wyrób, który idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń kuchenną.

Hurom H100s: stylowa wyciskarka

Jeżeli zależy nam na tym, by design wyposażenia  świetnie korespondował z wystrojem pomieszczenia, jego wybór musi być przemyślany i nieprzypadkowy. Tylko wówczas sprzęt będzie cieszył wzrok codziennych użytkowników, jak i okazjonalnych gości.

Wyciskarka Hurom H100s to model o nowoczesnym, estetycznym wyglądzie. Smukła, pionowa forma w trzech wariantach kolorystycznych: kość słoniowa, czerń i czerwień, pozwalają bezproblemowo skomponować urządzenie z aranżacją każdej kuchni - zarówno tej w stonowanych barwach, jak i takiej w odważniejszych tonacjach.

Należy pamiętać, że dobry, stylowy produkt to nie tylko wygląd zewnętrzny. Trwałe i bezpieczne dla zdrowia materiały są tutaj równie ważne. Każdy z elementów wyciskarki Hurom H100S pozbawiony jest szkodliwych substancji i posiada atest BPA Free.

Nowoczesne rozwiązania w wyciskarce wolnoobrotowej Hurom H100s

Wyciskarka Hurom H100s to bogactwo rozwiązań, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Technologia EASY STT™ (Slow Squeezing Technology)

Wyciskanie wolnoobrotowe, polegające na powolnym, osiągającym czterdzieści trzy obroty na minutę, miażdżeniu owoców czy warzyw, pozwala uzyskać sok, nie tracąc przy tym żadnych wartości odżywczych. 

Filtry zamiast sitek 

Zastąpienie tradycyjnych, metalowych sit nowatorskimi filtrami, które nie przepuszczają nawet najmniejszych cząstek owoców, to gwarancja uzyskania idealnej konsystencji tworzonego soku.

Trzy rodzaje filtrów

W imię zasady "dla każdego, coś dobrego", wyciskarka Hurom H100s posiada filtr do soków klarownych, filtr do smoothie oraz filtr do lodów. Różnorodność jest dowodem na podążanie marki za potrzebami każdego klienta.

Intuicyjny montaż i demontaż

Szybki system rozkładania i składania, zastosowany w modelu Hurom H100s, to wyjście naprzeciw niecierpliwym klientom. Obsługa sprowadza się do kilkusekundowego zadania, bez konieczności wspomagania się wielostronicową instrukcją. Specjalne prowadnice czy jednokierunkowe rowki opracowano specjalnie z myślą o ograniczeniu całego procesu do minimum.

Podwójna komora wsadowa

Szesnastocentymetrowa średnica komory wsadowej o podwójnym wlocie to możliwość jednoczesnego wkładania do urządzenia dwóch różnych typów owoców lub warzyw. Górny otwór dedykowany jest większym i dłuższym produktom bez konieczności ich krojenia. Bez problemu uzyskać można sok z marchwi, selera, czy jabłek, poddawanych wyciskaniu w całości. Komora dolna przeznaczona jest do mielenia drobnych produktów, o okrągłych kształtach, takich jak winogrona, jagody czy pomidorki koktajlowe. Taka konstrukcja wyciskarki umożliwia zdecydowanie szybsze osiągnięcie oczekiwanego przetworu.

Ulepszona, pochylona misa sokowa

Nachylenie misy sokowej pod kątem siedmiu stopni to rozwiązanie, dzięki któremu cały sok wylewa się bezpośrednio z misy do finalnego naczynia. 

Łatwe mycie wyciskarki Hurom H100s

Rozwiązania ułatwiające zachowanie czystości wyciskarki są niezwykle cenną cechą, charakteryzującą model Hurom H100S. Oszczędność czasu podczas mycia i suszenia są wynikiem przemyślanej konstrukcji misy, która nie posiada żadnych szczelin i zagłębień. Misę można opłukać, bez konieczności czyszczenia pozostałości w zakamarkach. Dodatkowo, zastosowanie wałka ślimakowego, ze specjalnie dopasowaną silikonową uszczelką, zapobiega gromadzeniu się pulpy pod wałkiem i czyni urządzenie łatwym do umycia nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto, filtry nie posiadają oczek, tak jak to było w przypadku sitek, co również w znacznym stopniu skraca i ułatwia mycie wyciskarki.

Wyciskarka Hurom H100S to połączenie idealnego smaku soku i wnętrza urządzonego ze smakiem. Wyciskarkę Hurom H100s znajdziesz na https://hurompolska.pl/hurom-h100s-najnowsza-wyciskarka-z-serii-easy/.